Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama 2019 Mart

Konut alımları için yeni yapılan düzenlemede konut kredileri faiz oranları ne kadar? Konut Kredileri Ziraat Bankası faizleri 2019 oranları ve detayları sizler için araştırdık. Türkiye’de insanların ilk düşündüğü ve planını yaptığı şey ev almak ve borcunu ödemek olmuştur. Erken yaşta satın almak istenilen uygun evin kolay ve peşin ödeyip kolay satın alma düşüncesi herkesin planlarında. Fakat Ziraat Bankası gibi önemli bankaların düşük faizli konut kredisi kullandırarak bu planları kolayca gerçeğe dönüştürüyor. 4 Mart 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak güncel konut faiz oranları ile ilgili detayları sizler için hazırladık.

Güncel 2019 Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları için;

Çalışanın Artısı Konut Kredisi

50.000 TL için %1,28 Faiz Oranı

50.000 TL ve 100 bin TL arası Konut Kredisi için %1,28 Faiz Oranı

Emeklinin Artısı Konut Kredisi

50.000 TL için %1,28 Faiz Oranı

100.000 TL üzeri Konut Kredisi için %1,28 Faiz Oranı

Konut Ürün Paketi

50.000 TL için %1,28 Faiz Oranı

50.000 TL üzeri Konut Kredisi için %1.28 Faiz Oranı

Bu yılın güncel olarak yansıtılan Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları’dır. 3 Ana kategoride ev kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel ayrıcalıklar sunan Ziraat Bankası’nda Konut Ürün Paketi’nin 1,28’lık düşük konut kredisi faiz oranı dikkat çekmekte. Mart 2019 itibariyle güncel rakamlara erişerek hazırladığımız bu sıralamada emekliler ve çalışanlara özel konut kredilerinin kampanyalarına da rastlamak mümkün.

Ziraat Konut Kredisi Başvurusunda Gerekli Belgeler

– İşlemdeki Konut Kredisi Başvuru Formu

– Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,

– Çalışanlar için gelir belgesi,

– Meslek sahiplerinin meslek kuruluşlarından aldığı üyelik belgesinin fotokopisi,

– Ortağı olduğu şirketlerin ana sözleşmesinde bulunan ticaret sicil gazetesi fotokopisi,

– Kredi kullanılacak evin tapu belgesi fotokopisi,

– Ziraat Bankası tarafından istenen diğer belge ve dokümanlar

Kredinin başvuru safhasında gereken belgeleri sıralarken güncel talep edilenler olarak sıralayıp sizler için hazırladık. Ziraat’in konut kredilerindeki uygun faiz oranları sürekli olarak güncellenip yenilenmekte. Yenilenen konut kredisi detaylarını Köksal Emlak üzerinden inceleyebilir; konut kredisi hesaplama ve kredi sorgulama işlemlerini de ana sayfadaki sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Öne Çıkan İlanlar